HDP'den flaş açıklama
TÜSİAD, İmamoğlu'nu kutladı
YSK Başkanı son rakamları açıkladı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Edirne'den Kars'a Sedanur'a ağlıyoruz

Adalet Bora
23.09.2018 / 00:00


Edirne'den Kars'a Sedanur'a ağlıyoruz.. Çaresizce, öfkeyle, son olmayacağını bile bile

Sedanur Güzel.. 16 Eylul'de Kars- Kağızman ilçesi Paslı köyünde kayboldu..9 yaşında karagözlü ceylan bakışlı bir kız çocuğu.. Erik toplamaya giderken bir daha evine dönemeyen Sedanur.. Tüm Türkiye duaya durdu Sedanur için.. Sağ ve salim bulunsun diye.. Güzel Sedanur.. Melek Sedanur, çocuk Sedanur.. Ne yazık ki tüm aramalar ve araştırmalar sonuçsuz kaldı ve bir hafta sonra köye 1 km uzaklıkta üzeri taşlarla örtülü şekilde cansız bedeni bulundu

Ağrılı Leyla Aydemir'in büyük acısı yüreğimizde bir taş gibi dururken Sedanur'u da kurtaramadık.. Hiç kimse korumayadı Sedanur'u tıpkı Leyla gibi.. Onu da vahşice katlettiler..

Köyünde, erik topladığı sokağında, tanıdığı veya tanımadığı birileri Sedanur'u vahşice katletti.. Taşlarla örttü minik ve melek vücudunu.. Ahhh! Nasıl bir vahşet.. Ahh kelimeler, dilekler, dualar boğazımızda düğüm düğüm..

Sedanur bugün cennette yolcu edildi.. Gözyaşlarıyla, öfkeyle, dağı taşı yıkacak anne feryatlarıyla

Leyla toprağa verilirken bu son olsun demiştik.. Olmadı.. Olmayacak da.. Çocuklara bunu yapan cehennem zebanilerine idam gelmediği, hapishanelerde beslenip, büyütülüp, korundukları sürece Sedanur'da son olmayacak..

Hukuk ve adalet mazlumlar için keskin kılıç olarak kullanılmadığı sürece biz ağıt yakmaya, sapıklar, alçaklar ve cehennem zebanileri çocuklara tecavüz etmeye, melek yüzlü çocukları tek tek öldürmeye devam edecekler.. Yüreğimize bastırmaya kıyamadığımız çocuklarımızın üzerini taşla örtecekler..

Sedanur Güzel, bugün alçakça, haince ve vahşice katledildiği ve üzeri taşlarla örtüldüğü, Köyünde toprağa verildi.

Edirne'den Kars'a kadar tüm Türkiye Sedanur'a ağlıyoruz ve diyoruz ki; çocuk istismarcılarına, tecavüzcülere, sapıklara idam cezası verilmedikçe bu acılar bitmeyecek..

Etiketler:
Bu yazi toplam 1020 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR