HDP'den flaş açıklama
TÜSİAD, İmamoğlu'nu kutladı
YSK Başkanı son rakamları açıkladı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Okuyun

Adalet Bora
28.03.2018 / 00:00


Kitap hayattır. Kitap karanlığı yok eden en keskin ilaçtır. Kirlenmiş beyinleri, kirlenmiş vicdanları, insanı karanlığa mahkum eden tüm egoları yerle bir eden tek ilaç kitaptır

Onun için okuyun

Okuyormuş gibi yaparak değil gerçekten okuyarak, gerçekten okuduğunuzu anlayarak ve o satırların, o sayfaların arasındaki ışıktan nasiplenerek okuyun.. Hayatınızın ve evinizin en kıymetlisi kitaplar olsun..

Evinizde kitaba yer açın. Misafir odalarına koyduğunuz vitrinlerdeki çanak-bardak, tabakları çıkarıp atın. Yerine kitap koyun. Vitrin almayın kitaplık alın evlerinizin baş köşelerine koyun.. Oturma odanızın baş köşesine koyduğunuz dev ekranlı TV'lerinizi söküp atın, baktığınız yerde kitap olsun..

Okuyun..Okudukça en halis şekliyle değişeceksiniz,en erdemli vasfa büründüğünüzü farkedeceksiniz..

Okuyun göreceksiniz ki her kitapla birlikte yeni bir gülümseme, yeni bir hüzün, yeni bir vicdan sızısı duyacaksınız

Okuyun, Çünkü Okumak insanı erdemli yapar, alçak gönüllü yapar, dertli yapar, hüzünlü ama sevimli yapar. Dünyaya ve insanlara dair daha fazla vicdanlı olmaya doğru yola çıkarır.. Onun için okuyun, okutun.

Son söz

Kitapları kütüphaneler haftasında hatırlamayın.. Her zaman yanınızda bulundurun.. Her zaman kitap dostu olmanın keyfini çıkarın. Çünkü ülkeyi'de dünyayı da ancak ve ancak kitaplarla dost olanlar güzelleştirecek.

Okuyun, çünkü okumak insanı güzelleştiren en şahane yöntemdir! 

Etiketler:
Bu yazi toplam 2743 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR