İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAHİP ÇIKIN

Adalet Bora
12.03.2018 / 00:00


Asrın hastalığı hiç şüphesiz kutsalların yerle bir edilmesi

Gününü TV başında, internette, yanındakilerin, sağındakilerin, solundakilerin yalanlarıyla öldüren, şeytanla el ele verip her türlü ahlaksızlığı yaptıktan sonra namuslu pozlarına bürünenlerin toplumda yarattığı büyük tahribat ne yazık ki her geçen gün daha da artıyor.. Alanını genişleten değersizlik ve kusiyetsizlik yerini büyük bir ahlaksızlığa ve her türlü kötülüğü normalleştirmeye bırakıyor

Farkında mısınız artık hiç bir kutsala saygı duyulmuyor

Farkında mısınız insanların artık kırmızı çizgileri sadece menfaatleri.. Onun için susuyorlar. Onun için tepki göstermiyorlar. Onun için herkes sadece ve sadece menfaatlerini korumak için her türlü kabuledilmezliği sıradanlaştırarak yoluna devam ediyor..

SAHİP ÇIKIN

Sahip çıkın değerlerinize.. Sahip çıkın sevdiklerinize. Sahip çıkın kıymetlerinize.. Sahip çıkın ve başkalarının sizin değer yargılarınıza, kutsallarınıza saldırmasına, yerle bir etmesine, sizin kutsallarınıza dil uzatmasına izin vermeyin.. Koparın o dilleri, patlatın o suratları.. Çünkü, İnsanı insan yapan değerleridir. O kutsallara el, dil, uzatmalarına müsaade etmeyin..

Sonuç olarak

Kutsal değerleri olmayan. kutsal saydıklarına sahip çıkmayan, hergün kırmızı çizgileriin ayaklar altına alınmasına seyirci kalanlardan oluşan bir toplumun geleceğinden bahsetmek karanlıkta ıslık çalmaktan başka birşey değildir..

Etiketler:
Bu yazi toplam 1005 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR