İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NE BEKLİYORDUNUZ!

Adalet Bora
06.12.2017 / 00:00


ABD başkanı Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak kabul etmesi ve bunu ilan etmeye hazırlanması bizi ve islam dünyasını neden bu kadar şaşırtıyor ki..

Ne bekliyordunuz!

ABD dediğiniz ülkenin zaten büyük İsrail olduğunu gerçekten bilmiyor musunuz?

Gerçekten Trump'tan ve önceki başkan hani ısrarla adından dolayı müslüman ilan ettiğimiz ama eşi Yahudi Burak Obama diye hitap ettiğimiz adam da dahil olmak üzere ABD'nin başkanlarından ve yöneticilerinden merhamet ve adelet ve eşitlik ve insanlık mı bekliyorsunuz?

Tarihi boyunca ve günümüzde bile siyahi vatandaşlarını insan sınıfına koymayan, tarihi boyunca insanları yerinden yurdundan eden, tarihi boyunca dün ve özellikle de bugün islam ülkelerini yerle bir eden ve etmeye devam eden ABD'nin Yahudilerin ve İsrail'in büyük kuklası olduğununu bilmiyor musunuz?

Iran Irak savaşı

Irak'ın işgal edilerek yerle bir edilmesi

Suriye'yi parçalayıp bölüp terör örgütleri DEAŞ, PYD/YPG diğerlerini yetiştirip geliştiren ve bugün ağır ve son model silahlarla donapı müslüman halkı Suriye'de boğazlayan, yok eden ABD'den medet mi umuyordunuz Filistin ve Kudüs için!

Kanla beslenen ve büyük ortadoğu projesini hayata geçirmek için tüm ortadoğuyu kan gölüne çeviren yapımcının İsrail, uygulayıcının ABD olduğunu görmüyor musunuz?

ABD dün olduğu gibi bugünde Siyonist İsrail'in başlattığı din savaşlarına aynı kararlıkla ve islam dünyasının satılık liderleriyle el ele vererek istediklerini almaya, Kudüs'le başlatacakları savaşı vaadedilen topraklar rüyasını gerçekleştirmeye kadar sürdürücekler

Sonuç olarak;

ABD demek İsrail demek ve Trump onların metinlerini okuyan bir sözcü.. Halen anlamdınız mı?

Etiketler:
Bu yazi toplam 1060 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR