Dost ülkede terör saldırısı
CHP kararını verdi
Kredi Kartı Katladı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zarrab'ı kim Sarraf yaptı?

Adalet Bora
01.12.2017 / 00:00


Tamam sorun büyük. Ama en büyük sorun; bu ülkede Zarrab'ı kim Sarraf yaptı?

Doğru bir soruyla başladıktan sonra ikinci soru ABD durup dururken neden Türkiye'ye karşı Zarrab'ı en büyük koz alarak kullanmaya başladı.. Nedeni açık ve nettir. 15 Temmuz'un ve Suriye'nin rövanşını almak istiyor.. Bir taşla iki kuş.. Durum öyle olunca benim güzel memleketimde bir gecede Reza iken Rıza olan Zarrab iken Sarraf olan piyonunu sahaya sürdü..

Zarrab bir muamma. Bu ülkede bir gece ailesiyle birlikte vatandaşlık verilen, bir günde ünlü olan, bir günde hayırseverlikle taçlandırılan Zarrab'ın Türkiye'ye nasıl ve kimler tarafından cicili bicili sürpriz kutularla pazarlandığı ise bilinmiyor. İşte bunu bilmediğimiz ve ortaya çıkarmadığımız sürece bizim Rıza dediğimiz, ABD'nin halen Reza diye kullanıdığı Sarraf mı yoksa halen Zarrab mı bilemediğimiz bu şahsiyet oradan vatandaşlığını kullanarak güzel günler yaşadığı bu memleketi satmaya devam edecek

Bu kara soruyu yani Reza'yı kim getirdi bu memlekete sorusunun cevabını bulamadığımız sürece konuştuğumuz herşey boş laf..

Evet, FETÖ parmağı denilesi bir durum..

Hem zaten memleketin her karışında, her kurumunda, her taşının altında FETÖ'nün parmağı yokmudur ki Zarrab'ta olmasın.. Ama Zarrab'ı Sarraf yapıp ısrarla allayıp pullayanlar kim onları merak ediyoruz?

Kimdir bu Zarrab'ı Sararf ettikten sonra Türkiye'nin adını rüşvetçi, işlerin rüşvetle yürütüldüğü berbat bir konuma getirenler?

Ve tabi can alıcı bir problem daha var ki, şimdiye kadar bu Zarrab hakkında hiç mi istihbarat çalışması yapılmadı hiç mi bu adam bu ülkede at koşturup hayırseverlikle ödüllendirilirken 'ya bi araştırın bakın kimdir nedir, neler yapıyor, kimlerle irtibatlı' diye merak etmediler mi acaba? Baksanıza adam cezaevinde değil FBI'nın misafirhanesinde kalıyormuş gittiği günden beri

Ve sonuç olarak FETÖ ile birlikte Türkiye'de istihbaratında ne durumda olduğunun içler acısı bir sonucudur Zarrab'ın Sarraf ilan edilip sonra sanıklıktan tanıklığa geçişi.

SONUÇ OLARAK : Reza Zarrab'ı Rıza Sarraf adıyla ödüllendirenler, onu Sarraf diye pazarlayanlarn kim yada kimler olduğu ortaya çıkarılmadıkça bu deli sorular ve beraberinde getireceği rezillikler bitmeyecektir

Etiketler:
Bu yazi toplam 969 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR