İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Önce bu pisliklerden kurtulmalıyız

Adalet Bora
11.08.2017 / 00:00


Önce pisliklerden kurtulmalıyız. Irkçılık, ayırımcılık hastalığına yakalanmış, birbirinin değerlerine saygı göstermeyen, memleketi sürekli kaosa sürüklemek için pusuda bekleyen pisliklerden kurtulmalıyız..

Bu ülkenin huzurunu, birlik ve beraberliğini yıkmak için el ele verenlerin, kahpe mayınlar gibi nerede ve ne zaman patlayacağı belli olmayan insancıkların varlığı dehşet verici olmaya devam ediyor..

Birlikte yaşama sevincini

Farklılıklarla bir olmanın keyfini

Ötekiyi anlamının felsefesini

Yan yana oturmanın, omuz omuza aynı bayrağın altında yaşamanın keyfini kaçıran pisliklerden kurtulmalıyız önce..

Bakın yine son zamanlarda domino taşları gibi ard ardına dökülmeye başladılar tüm güzellikleri yıkmak için;

Biri çıkıp kadına saldırdı. Öteki çıkıp parka bu kıyafetle giremezsin dedi

Öteki çıkıp Atatürk büstüne saldırdı

Beriki yeni bir devlet kuruyoruz dedi. Arası geçmedi; Milletin vekili olarak seçilmişi çıkıp pişkin pişkin Gülen'le görüştüm ' 15 Temmuz'u komedi gibi izledim. Evcilik oyunu gibi. O ölen 250 vatandaşımızın katili devlettir'dedi..

Daha bunların nemi kurmamışken biri çıkıp tesettürlü kadınlar benim otelime gelemez dedi..

Dün şortlu kadına saldıran ile bugün 'otelime tesettürlü bayan gelmesin diyerek ahlaksızlığın en alasını yapan adamlar aynıdır. Birdir. Pisliktir! Hepsinin amacı ve hizmet ettiği nokta aynıdır saydıklarımızın

Yerle bir etmeye çalıştığımız, yok etmek için çabaladığımız tüm kötülüklerin kaynağının dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, din, mezhepler üzerinden yeniden hortlatma çalışmasıdır bunlar. Tüm amaç ve hedef; bu ülkeyi yine yangın yerine dönüştürmek

Soyu ve kökü kuruyusacılar ne çoklar.. Ne çabuk çoğlıyorlar, nasıl da zincirleme olarak ardısıra geliyorlar farkında mısınız?

Yapılacak tek şey var

Irkçı, cinsiyetçi, mezhepçi kısacası her türlü ayırımı yapan, ondan beslenen, toplumu ayrıştıran bu alçaklara, bu pis ruhlu, pis vicdanlı, alçak ve çukurlaşmış zihniyetlere karşı durmak ve onları topyekün kendi cehennemlerinde yanlız bırakmak..

SON OLARAK: Bu alçak düşünceleri taşıyanlar kime, nereye, hangi parti, grup, cemaat veya sosyal tabakaya mensup olursa olsun onları savunan, onlara destek verenlerde aynıdırlar, farksızdırlar. Unutmayın ki onlar asla sizin veya bu ülkenin adamları değildir.. Onlar bu ülkenin düşmanlarının besledikleri pisliklerdir! 

Etiketler:
Bu yazi toplam 1045 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR