İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İNATLA DEVAM EDECEĞİZ

Adalet Bora
30.06.2017 / 00:00


Zordur bu coğrafyada yaşamak. Üç tarafı denizlerle, dört bir tarafı düşmanlarla, çakallarla, hainlerle çevrili bu memleket.. Mayın tarlasına dönüşür her dönem, bir soluk almaya zaman vermezler..

İçerden ve dışarıdan

Kuzeyden ve Güneyden

Doğudan ve batıdan kuşatılmıştır adeta hainlerin bitmez tükenmez alçaklıklarıyla

Terörün her türlüsüne yem verenlerin en çok plato olarak hedefledikleri yerdir benim ülkem.. Dincisinden dinsizine, solcusundan sağcısına, ortayolcusundan marksistine kısacası hayatı ve bu ülkenin yarınlarını yok etmek isteyen ne kadar hastalıklı işbirlikçiler ve onların ağababaları varsa hepsinin ortak ve tek birleştikleri coğrafyadır benim ülkem

Onun için zordur yaşamak burda

Doyasıya gülümseyerek bitiremiyoruz birgünü

Sevinçleri paylaşamıyoruz gönlümüzce

Bir ihanet mızrağı döner dolaşır her daim tepemizde.. Gece mi gündüz mü, hendek mi, ihanet mi hangisiyle ne zaman karşılaşacağımızı asla kestirmeden bin düşünerek bir adım atıyoruz her daim.. İşte bunun içindir ki, ne zaman ayağa kalksa bu ülke, ne zaman bugün güzel bir gün desek boğazımıza düğümlenir düşlerimiz, umutlarımız..

Ama yine de inatla, kardeşliği kendimize fener yapıp yarasa olmayı seçenlerin yüzüne tutmaya devam edeceğiz..Teröre, kandan beslenenlere, onların ağababalarına ve ihanetlerine inat barışın kanatlarına şiirlerimizi yazmaya devam edeceğiz..

 

Etiketler:
Bu yazi toplam 1278 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR