İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bitti mi sanıyorsunuz!

Adalet Bora
19.06.2017 / 00:00


Bu memleketin askerini önce Ergenekon ve Balyoz'la parçaladılar.. Ardından FETÖ'cüleri ordunun her kademesine ilmek ilmek dokuyorak yerleştirdiler..

Bu ülkenin Genelkurmay Başkanını "terörist başı" ilan edip, teröristbaşı ve bebek katilini "barış güvercini" diye piyasaya pazarladılar.. Nevruzlarda kutsadıkları metinlerini(!) biri Türkçe biri Kürtçe okuyarak büyük bir huşu içinde Türk askerininin ve komutanlarının onurunun, şerefenini üstüne basa basa "biji serok lağımları"nı akıtarak meydanlara çıktılar.. 

Ses yoktu.. Seda yoktu. Herkes mutlu mesut.. TC'ler bir günde iki günde her yerden sökülüp atılırken, FETÖ'cülerin çizip pazarladığı o acaip Kanaltürk logosu memlekin tüm kamu kurum ve kuruluşlarına monte edildi

Ses yok.. Seda yok. Herkes mutlu mesut

Şehit aileleri özel olarak ikna ve tehdit edildi. Barış güvercini ilan ettikleri bebekkatili ve yandaşları için seslerini çıkarmamaları istendi.. Sessizce yüreklerine düşen ateşin içinde yanıp durdular şehit anneleri, babaları.. Ses yok, seda yok.. Herkes mutlu mesut..

Daha önce kendi yemeğini yapan askerin yemeği bir anda yemek firmalarına verildi bir bir

Lojmanlar boşaltılıd, askerin sadece bir yeşil üniforması bırakıldı ötesi berisi onların istediği gibi oldu

Bir Allah'ın kulu çıkıp; "ya arkadaş neler oluyor. Biz ne yapıyoruz" demedi, diyemedi..

Ses yoktu

Seda yoktu

Herkes çok mutluydu.. Herkes birer barış güvercini olmuş istediği yere kanat çırpıp duruyordu..

Ergenokon kumpası

Balyoz darbesi aslında herşeyin habercisiydi.. Kozmik odanın kapısını patlatan zihniyet dur durak bilmiyordu.. Arınç'ın can güvenliği yalanıyla başlayan süreç öyle hızlı ilerliyordu ki, memleket korkunç bir yanardağ eteğinde mışıl mışıl uyumaya devam ediyordu

Evet, öylesine bir kurgulanmıştı ki milim sapma olmaması için montajcısı, senaristi, yönetmeni, castı, ajansı,  platosu kısacası herşeyi içerde ve dışardaki işbirlikçilerle mükemmele yakındı. Ama işte gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir huyu vardı. Ve katil birgün mutlaka maktulun mezarına gelirdi.. Öyle de oldu..

Önce FETÖ'cü subay ve komutanların gözünün önünde Güneydoğu'da oyun başladı.. Şehirlerin altına bombalar yerleştirildi, altı oyuldu Sur'un, Şırnak'ın, Silopi, Nusaybin'in ve diğer yerlerin. Sonra o hendeklere ihanet ve gaflet yan yana konuldu. Sonrasını biliyorsunuz zaten

Sonrası 15 Temmuz darbe girişimi ve memleketin üzerine bombalar, köprülerini işgaller, vatandaşlarını kurşuna dizmelere kadar gitti korkunç durum..

BİTTİ Mİ

Hayır.. Bitmedi, çünkü Manisa'da bir aydan fazladır binlerce asker aynı anda yemekten mi içmekten mi bilinmez zehirlendikçe zehirleniyor.. Daha önce kendi yemeğini yapan askerin yemeği neden özel bir firmaya verildi kimse bilmiyor ve sormadı da zaten. Çünkü planlar böyle gidiyordu

Manisa'daki korkunç zehirlenmeler sonrası;Yemek firmasına düne kadar kimse heyyy neler oluyor demedi. Valisi bile çıkıp psikolojik diyecek kadar dehşete düşürürken insanı, siz halen FETÖ ve onların oyuncularının vazgeçtiğine inanıyor musunuz? 

Toplu bir zehirlenme ile yok edilirse, bu vatan evlatları hesabını kim verecek?.. 

Askere yemek veren tüm yemek firmaları başta olmak üzere kantinlerine, sularına kadar alınan her yiyecek, içecek, kılık kıyafet kısacası tüm alınan ve verilenler denetimden geçiriilmezse pek yakında korkunç bir felaketle karşılaşmayacağımızın garantisini kim verebilir ki? 

 

Etiketler:
Bu yazi toplam 1364 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR