HDP'den flaş açıklama
TÜSİAD, İmamoğlu'nu kutladı
YSK Başkanı son rakamları açıkladı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ABDullah ve kralları

Adalet Bora
24.05.2017 / 00:00


NEDEN ABD'NİN VAZGEÇİLMEZİ SUUDİ ARABİSTAN?

İslam coğrafyasını kan gölüne çeviren, silah pazarını genişletmek için hergün bir başka islam ülkesinin işgal planlarını yapan ABD ve onun başkanı Trump seçildikten sonra ilk ziyaretini demokrasinin D'sinin olmadığı, çağdaşlığın Ç'sinin uğramadığı Suudi Arabistan'a yaptı..

O Suudi Arabistan ki kadınların tek başına çarşı-pazara çıkmasına, araba kullanmasına, insan gibi yaşamasına zerre miskal izin vermeyen bir yönetimin ayakları altında..

O Arabistan'ki Kutsal Kabe'nin etrafını yahudilerin gökdenelenler projesine kuzu kuzu teslim etmiş, adım adım Kabe'yi ortadan kaldırma projesini keyifle izleyen mezarsız kralların ülkesi

O Arabistan'ki kendi kızları, torunları, çocukları, kadınları Londra moda haftasının en çılgın ikonları, en gözdeleri.. 

O Arabistan'ki müslümanların hac başvrularına kota koyarak, peygamber efendimize olan sevgiyi yok etmek için Vahabiliği kutsayan kralların ayakları altında her türlü insanlıktan nasipsiz bir yönetim şekliyle ABD'nin en vazgeçilmezi.. En gözde dostu.. İsrail'in Filistin ve Gazze'deki katliamlarına bir tııııs dahi çıkarmayan krallar ülkesi

İşte o Arabistan'ın kralları, bakanları, prensleri Trump'ı ve karısını, kızını öyle muhteşem karşıladılar ki, dışarıda bir tel saçı görünen kadına her türlü zulmü reva görürerken Trump'ın kızını ortalarına alarak mutlu mesut gülümseyip poz vermekten bir milim imtina etmediler..

İşte çember sakalları, ipekten entarileri, altından klozetleriyle yelpen yelpen Peygamberin ülkesinde adaleti, huzuru, eşitliği, insan onurunu ortadan kaldırarak Amerika ve İngiltere'nin bir dediğini iki etmeyen mutlu mesut kralların ülkesindeki islam böyle ayaklar altına alınırken bütün bunaların üstüne 280 milyarlık silahını satıp üstüne de Arabistan'ın en prestijli onur madalyasını boynuna takan Trump ordan çıkıp hoooooooop soluğu İsrail'de aldı..

Asla İsrail'den vazgeçemeyceklerini açıkladıktan sonra yeni ortak hedeflerini de açıkladı; İran.. İran'a nükleer silah üretmesine izin vermeyeceğiz dediler İsrail ile birlikte.. 280 Milyar dolarlık silahı Arabistan'a sat arasına saatler girmeden; İran'ın silah üretmesine izin vermeyeceğini açıkla..

Ahh! neresinden baksan islam coğrafyasının acı resmini gösteriyor bize.. Trump'ın ve İsrail'in İran düşmanlığına karşı tek ses çıktı mı islam ülkelerinden ; KOCAMAN BİR HAYIR! Çünkü islam coğrafyasının para babaları halen ABD'nin en mağrur kölesi olmaktan çok mutlu ve mesutlar..

Suudi işadamı “Ben Bedir Fehd ABDullah. Kral Selman’dan Donald Trump’ın kızı Ivanka’yı Allah’ın izni ve Peygamber’in kavliyle bana istemesini talep ediyorum” .. İvana evli ve iki çocuk annesi.. Suudi işadamının bu durumu komik mi? Hayır.. O kadar hazin ki o kadar iç açıtıyor ki bu rezillik, aslında neyin hakikat neyin gerçekdışı olduğuna artık inanmakta zorlanıyor insan.. Aslında ABDullah Suudi krallarının da aynası oluyor bu gerçekliğiyle

SONUÇ

Kocaman bir yürek sızısıyla seyrettik, şahitlik ettik.. Taa derinden vurulduk bir kez daha Irak'ı, Bosna'yı, Suriye'yi, Afganistan'ı, Tunus'u, Libya'yı, Filistin'i gözyaşlarımıza kattık..

Etiketler:
Bu yazi toplam 2704 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR