Milli Savunma Bakanlığından namert ve alçak saldırıya tepki
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 10:41
 
Milli Savunma Bakanlığından namert ve alçak saldırıya tepki
- Haberi
Milli Savunma Bakanlığından namert ve alçak saldırıya tepki

ADALET BORA/ haberpi- Ermenistan'ın alçak ve insanlık dışı saldırılarına bir tepki  de Milli Savunma Bakanlığından geldi. Milli Savunma Bakanlığımız, Ermenistan ordusunun gece yarısı Azerbaycan'a saldırısıyla ilgili çok sert bir açıklama yaptı. Ermenistan'ın namertçe saldırılarını gösteren fotoğrafları ve videoyuyu  paylaşarak kınadı.

Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Cephe hattında Kahraman Azerbaycan Ordusu’nun önünden kaçan Ermenistan, bir kez daha namertçe ve korkakça Gence’de sivil yerleşim yerlerini füzeyle vurdu. Kardeş Azerbaycan bu alçaklığa cevabı cephede vermektedir. Ermenistan Ordusu çok büyük çaresizlik içindedir ve her gün yeni bir insanlık suçu işlemektedir. Bu katliamlara rağmen susanlar da tarihin lekeli sayfalarında yerini alacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz" denildi

​Ermenistan'ın gece saatlerinde Azerbaycan'ın Gence ve Mingeçevir kentine düzenlediği füze saldırılarında 13 sivil hayatını kaybetti, 45 sivil de yaralandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, Savunma, Bakanlığından, namert, ve, alçak, saldırıya, tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı