Milletvekili Şeker'den Başkan Şayir'e hizmet teşekkürü
Haber
30 Eylül 2020 - Çarşamba 10:20
 
Milletvekili Şeker'den Başkan Şayir'e hizmet teşekkürü
SİYASET Haberi
Milletvekili Şeker'den Başkan Şayir'e hizmet teşekkürü

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Milletvekili Şeker'e Ak Parti Dilovası ilçe başkanı İlhan Yıldırım ve ilçe yönetim kurulu üyeleri  eşlik etti 

Ziyarette Başkan Şayir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker “Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Gerek ulusal gerekse yerel anlamda ses getiren çalışmalara imza atarak AK Belediyeciliğe örnek olmaya çalışıyor. İnşallah Hamza Başkanımız sürecinde Dilovası istediği hizmetleri almaya devam edecek ve her geçen gün daha güzel bir kent haline gelecektir. Başkanımız ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.   

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şayir ise yaptığı açıklama da "Göreve gelmeden önce halkımıza sözler verdik. İlçemizin gelişmesi kalkınması, insanlarımızın daha güzel bir Dilovası’nda yaşaması için çalışacağımızı taahhüt ettik. Göreve geldiğimiz günden bu yana da halkımız için ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu hizmetlerde, Hükümetimizin, Bakanlarımızın, Bölge Milletvekillerimizin ve Büyükşehir Belediyemizin de önemli destekleri var. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da omuz omuza daha güzel bir Dilovası inşa etmeye devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, Şeker'den, Başkan, Şayir'e, hizmet, teşekkürü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı