Kritik bölge Milletvekili Cemil Yaman'a emanet.
Haber
21 Kasım 2020 - Cumartesi 21:43
 
Kritik bölge Milletvekili Cemil Yaman'a emanet.
GÜNCEL Haberi
Kritik bölge Milletvekili Cemil Yaman'a emanet.

ADALET BORA/ haberpi- Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman kritik bölgelerin başında yer alan Doğu ve Güneydoğu'da Genel Merkezin  gözü kulağı oldu. Özellikle Güneydoğu'da Kongreler, teşkilatlar, belediye başkanları, ilçe başkanları kısacası teşkilatların her kademesiyle buluşmaya devam ediyor.
GÜNEYDOĞU'DA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili , İçişleri Komisyonu Üyesi ve Türkiye-Macaristan Parlementolararası Dostluk Grubu Başkanı Cemil Yaman dur durak bilmiyor.  Doğu ve Güneydoğu'daki çalışmalarına aralıksız devam eden Milletvekili Yaman, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı olarak bağlandığı  Batman il kongresini öncesinde ev sahipliği yaparak hazırlıkları tamamladı, Genel Başkan Yardımcısı  Mahir Ünal'ı ev sahibi olarak karşıladı. Ardından birlikte kongreye katıldı.
6 BELEDİYE BAŞKANIYLA TOPLANDI
Milletvekili Yaman kongre sonrasında ise Gercüş, Sason, Kozluk, Hasankeyf, Merkez, Balpınar Belediye Başkanlarıyla bir araya gelerek belediyelerin genel durumu  ve çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulundu. Ve Genel Merkezle paylaşmak üzere  bölge ile ilgili notlarını aldı.

Milletvekili Yaman dün de Siirt'te belediye başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulunmuştu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kritik, bölge, Milletvekili, Cemil, Yaman'a, emanet.,
Yorumlar
Haber Yazılımı