Büyükşehir Gebze Gaziler dağını pırıl pırıl yaptı
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 09:23
 
Büyükşehir Gebze Gaziler dağını pırıl pırıl yaptı
- Haberi
Büyükşehir Gebze Gaziler dağını pırıl pırıl yaptı

Koronavirüs salgınına karşı tüm temizlik çalışmalarını titizlikle yürüten Büyükşehir mesire alanlarına da aynı çalışmaları yaparak vatandaşların sağlığını korumaya devam ediyor
Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gaziler Dağı Mesire Alanı’nda vatandaşların daha bakımlı ve temiz bir çevrede dinlenebilmesi için parkta bulunan barbeküler ve yeşil alanlarda temizlik çalışmaları gerçekleştirildi. Şehir merkezinde olması nedeniyle vatandaşların vazgeçilmez mekânlarından olan Gaziler Dağı’nda temizlik çalışmaları periyodik olarak devam ederek alanın her zaman temiz ve bakımlı olması için çalışmalar sürdürülüyor.

Gebze bölgesinde yaşayan vatandaşların aileleri ile birlikte dinlenip stres atabileceği alanlarda periyodik olarak temizlik çalışmaları yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri bölgede bulunan tabiat parkları, mesire ve diğer yeşil alanların her zaman bakımlı ve temiz olması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, Gebze Gaziler Dağı Mesire Alanı’nın da bakım ve temizlik çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyor.

Kaynak: Editör: ADALET BORA
Etiketler: Büyükşehir, Gebze, Gaziler, dağını, pırıl, pırıl, yaptı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı