Ak Parti Kocaeli Milletvekili Çakır ve ailesinden güzel haber
Haber
13 Ekim 2020 - Salı 15:32
 
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Çakır ve ailesinden güzel haber
SİYASET Haberi
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Çakır ve ailesinden güzel haber

HABERPİ.COM- Ak Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ailesinin koronaya yakalanmasının ardından karantinaya girmişti ve bugün hem Çakır'dan hem de ailesinden güzel haber geldi. Koronayı atlatan Çakır ailesine geçmiş olsun dileklerimizi tekrar iletiyoruz
Milletvekili Çakır sosyal medya hesabından yaşadıkları 14 günü anlattı o duyguları paylaştı

Çakır'ın açıklaması ve paylaşımı şöyle;
Değerli dostlar,
İnsanlığın içinden geçmekte olduğu zor süreçte ailemin de Korona hastalığına yakalanması dolayısıyla dua ve şifa dileklerinizle sizleri yanımda hissetmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim.
Tedbir takdiri bozmaz ve fakat tedbir şart biliyoruz.
Nasıl oldu ?nasıl olur ?diyemeyeceğimiz bir süreç bu.
Kader planı çizgisiyle hayatı idame ettirdiğimiz bilinciyle herkesin her an yaşayabileceği karşılaşabileceği ,dün uzak zannettiğimiz belki uzakta diye avunduğumuz ,geçiştirdiğimizi sandığımız hastalığı bir gün bir anda tam evinizin içinde dolaşırken gördüğünüzde beraber yaşadığınızı anlamak için hiç zorlanmayacağınız bir yakınlıkta yani aslında yanıbaşınızda olduğunu da anlamış oluyorsunuz.
Allah’a hamdolsun ailem bu hastalığı hastaneye gitmeden ilçe sağlık müdürlüğünün takibinde atlatmış ve ailece ön dört günlük karantina süresini tamamlayarak her şeye sanki yeniden merhaba dedik.Bir yere gidemiyorsunuz ve hiç kimseyi yanınıza almıyorsunuz,pozitif olandan ürküyorsunuz ,kaçıyorsunuz,korkuyorsunuz,küçük bir kıyamet provası sanki, tuhaf çok tuhaf .tam uyabildik mi ?uyulabilir mi ?bilmiyorum ama aynı evdesiniz ama hiç bir şeyiniz birarada değil tuhaf çok tuhaf.Üç dört gün griptir diye önemsememe hatasına rağmen ailenin diğer fertlerine bulaşma olmaması tuhaf çok tuhaf. Her şey Allah’ın takdiri demenizi gerektiren ince bir çizgi velhasıl.
Bu vesile ile gerek arayarak gerekse mesajla geçmiş olsun dileklerini ileten ve dualarında olmanın mutluluğunu yaşatan herkese ama herkese müteşekkirim.
Pandemi süresince emek veren gayret eden tüm sağlık çalışanlarına,takip ekiplerine takdirlerimle hayırlar ve güzellikler diliyorum.
İnsanlığın bu imtihandan en kısa sürede emin olması niyazımdır.
Duam o dur ki rabbim vefat edenlerimize rahmeti ile tüm hastalarımıza da Şafi ismi ile muamele eylesin.
Dost duasında olmak duygusu ve ümidi muazzam bir servetmiş ve
asıl servet buymuş. Selam ve dua ile' 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Kocaeli, Milletvekili, Çakır, ve, ailesinden, güzel, haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı