Petrol fiyatlarında sıcak gelişme
Trump'tan yeni Türkiye açıklaması
İYİ PARTİ GEBZE YENİLENDİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bülent Ersoy'a o fotoğraf sorulunca ne oldu?

Bülent Ersoy'a o fotoğraf sorulunca ne oldu?
02.07.2019 / 00:45


Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Cumartesi gecesi ilk kez Sahne Bodrum Türkbükü sahnesine çıktı! Sahne Bodrum Türkbükü, Bülent Ersoy'u ağırlamak için özel bir konsept hazırladı, geceye "Alaturka" adını verdi, ayakta konser bölümünün yanı sıra, Diva'yı izlemek isteyenler için sahnenin önüne masalar koyuldu.

SAHNEYE 1 SAAT GEÇ ÇIKTI!

Sahneye izleyicilerin girişte yoğunluk oluşturması nedeniyle 1 saat geç çıkmak zorunda kalan Diva "Kuliste hazır ve de nazır sizin için oturdum. İçeri girmek için sıraya girince, yönetime rica etmişler, Diva sahneye çıkmasın ne olur bizi beklesin demişler, çocukları kıramadım" deyince salon kahkaha ve alkış sesiyle doldu. Hayranları konser boyunca sahneye çıkmak ve fotoğraf çektirmek istedi ama, konser performansı kesilmesin diye aşırı yoğun ilgiye Sahne Bodrum Türkbükü'nün görevlileri müdahale etmek zorunda kaldı.

"KATMER KATMER GÜLÜM"

Bülent Ersoy, Bodrum konseri için Nur Yerlitaş'a özel bir kostüm hazırlattı. Göğüs ve sırtındaki derin dekolteli kırmızı tuvaleti, göğsünün altında ve saçındaki kırmızı güller tamamladı. Diva'ya sahneden hayranları "Gelincik gibisin" diye seslenince Diva; "Katmer katmer gülüm" diye cevap verdi.

bülent ersoy mayolu ile ilgili görsel sonucuSOSYAL MEDYADAKİ MAYOLU FOTOĞRAFI İÇİN KONUŞTU: "GÜZELİM"

Bülent Ersoy'a sahneden indikten sonra aracına binerken basın mensupları, İnstagram'da Perşembe günleri yapılan TBT gününde yayınlanan mayolu fotoğrafını sordular. Diva, "Güzelim hep güzelim" diye esprili çığlığıyla birlikte, kahkahayı bastı. 


YAZARLAR