Petrol fiyatlarında sıcak gelişme
Trump'tan yeni Türkiye açıklaması
İYİ PARTİ GEBZE YENİLENDİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çayırova'da kayıtlar devam ediyor

Çayırova'da kayıtlar devam ediyor
21.06.2019 / 07:32


Yaz Okulları kayıtları devam ediyor

Çayırova Belediyesi yaz okulları kayıtları devam ediyor. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, jimnastik, karate, müzik, resim, drama branşlarında açılacak yaz spor okulu kayıtları bilgievleri ve anne çocuk kulüplerinde yapılırken, yüzme branşı kayıtları ise yarı olimpik yüzme havuzunda alınıyor.

Kayıt için gerekli evraklar

24 Haziran’da başlayacak olan kayıtlar için nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet fotoğraf, başvuru formu ve ikametgah gerekiyor. Eğitimler, bilgievleri, kapalı spor salonu ve yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleşecek.

2 Ağustos’ta bitecek

2 Ağustos’ta sona erecek yaz okulu kapsamında anne çocuk kulüplerine 2013-2014 doğumlu çocuklar kayıt yaptıracak ve Kur’an-ı Kerim eğitiminin yanı sıra çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler de yapabilecekler.

1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerin faydalanabileceği bilgievlerinden, 1. sınıflar Kur'an-ı Kerim derslerinin yanı sıra okuma yazma dersleriyle de eğitimlerine katkı sağlayacaklar. 2 ile 8. sınıf arası öğrenciler de diğer ders ve etkinliklerden istediklerini seçebilecekler.


Etiketler:
YAZARLAR