Beraat etti
Komutanlık duyurdu
Flaş.. Katliam gibi kaza
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Alişan'ın eşi Buse Varol'dan bomba itiraf!

Alişan'ın eşi Buse Varol'dan bomba itiraf!
27.05.2019 / 13:15


Alişan'ın eşi Buse Varol'dan bomba itiraf! Cumhurbaşkanı 4 çocuk demişti ama...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şarkıcı Alişan'ın nikahında '4 çocuk olur bereket olur' sözünü yerine getirmek isteyen Buse Varol, eşini ikna edemediğini söyledi.

2018 yılının Mayıs ayında hayatlarını birleştiren Alişan ile Buse Varol çiftinin geçtiğimiz ay Burak adında bir bebekleri dünyaya gelmişti. Çiftin nikah şahidi ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmuştu. Erdoğan, nikah sırasında yaptığı konuşmada 4 çocuğun bereket getireceğini dile getirmişti. Buse Varol ise, bugün katıldığı bir programda, eşini 4 çocuk için ikna edemediğini ifade etti.

Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu adlı programa dahil olan Buse Varol, canlı yayında şu açıklamalarda bulundu:

"29 yaşında anne oldum ama 23-24 yaşında bile anne olmak isterdim. Anne olduktan sonra hayatım daha da güzelleşti. 4 çocuk istiyorum ama Alişan'ı ikna edemiyorum. En az 2 çocuk sahibi olmak istiyorum, çünkü Burak'ın kardeşi olsun."

Erdoğan ne demişti?:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alişan ile Buse Varol’un nikahında "Güçlü devlet, güçlü millet ile olur. Yıllarca bizi doğum kontrol diye kandırdılar, neslimizi kuruttular. 4 çocuk olur bereket olur, gerisi Allah kerim” demişti.


YAZARLAR