Beraat etti
Komutanlık duyurdu
Flaş.. Katliam gibi kaza
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MARSİD Gebze Bölgesine damgasını vurmaya devam ediyor

MARSİD Gebze Bölgesine damgasını vurmaya devam ediyor
27.05.2019 / 10:38


HABERPİ.COM Marmara Bölgesinin tanınmış iş adamlarından birisi olan GENÇSİAD'ın efsane Başkanı Muzaffer Koşan 5 yıllık bir aradan sonra MARSİD ile SİAD'lar sahasına geri döndü ve kısa sürede MARSİD'i Gebze bölgesinin sanayim ve iş dünyasına yönelik en önemli Sivil Toplum Kuruluşu haline dönüştürdü..

MARSİD Başkanı Muzaffer Koşan geçtiğimiz ay Çayırova Workınn otelde düzenlediği sabah kahvaltılı iletişim toplantısında üyelerini hızlı okuma, hafıza gücünüzü keşfedin gibi faydalı kitapların yazarı ve ünlü bir psikolog Ziya Baran ile buluşturmuştu..

Başkan Koşan bu akşamda Gebze bölgesi iş, sanayi ve bürokrasi camiasının önemli isimlerini GOSB sosyal tesilerinde düzenlediği iftar yemeğinde Bilim sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Büyükdere ile bir araya getirdi..

Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğine başta Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Kuruçay, GTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Arslan, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Baz, Gebze Ticaret Odası Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu, KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve başkan yardımcısı Resul Orman olmak üzere çok sayıda iş adamı ve dernek üyelerinin katılım sağladı..

Muzaffer Koşan'ın konuşmasında MARSİD'in üyelerine sağladığı katkılarını anlatımının ardından Bilim sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Büyükdere üretim ve ekonomi üzerine kapsamlı bir konuşma yaptı..Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbise


YAZARLAR