Beraat etti
Komutanlık duyurdu
Flaş.. Katliam gibi kaza
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TÜRSAB üyeleri Kocaeli'de buluştu

TÜRSAB üyeleri Kocaeli'de buluştu
26.05.2019 / 04:25


TÜRSAB İzmit-Körfez Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Kocaeli ve Sakarya illerinde faaliyet gösteren bölge acentaları katıldı.

TÜRSAB İzmit-Körfez Bölge Temsil Kurulu Başkanı Aytekin Şahinbaş ev sahipliğinde Kartepe Osmanlı Bahçesi’nde gerçekleşen iftar buluşmasına TÜRSAB Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Nezih Hacıalioğlu, TÜRSAB Güney Marmara BTK Başkanı Murat Saraçoğlu, TÜRSAB Denetim Kurulu Müdürü Faruk Acar, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen ile birlikte Adapazarı bölge temsilcileri, acente sahipleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Birlikte açılan orucun ardından TÜRSAB Genel Merkezinin yapmış olduğu çalışma ve yenilikler slayt eşliğinde üyelere gösterildi.

KAÇAK TURLAR KONUŞULDU

Sohbete ise Başkan Şahinbaş çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Özellikle kaçak turlar konusuna dikkat çekilerek yapılması gerekenler konusunda önemli konular değerlendirildi. Sektörde yaşanan sıkıntılarla ilgili acente sahiplerinin sorularına ise genel merkez konuğu olan Nezih Hacıalioğlu üyeleri tek tek dinleyerek yanıtladı. İl Kültür ve Turizm Müdür vekili Ercan Yamen’de tüm üyelere tatil sezonda başarı ve bol kazanç temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından Yamen’e, TÜRSAB tarafından hediye takdimi yapıldı.


Etiketler:
YAZARLAR