Beraat etti
Komutanlık duyurdu
Flaş.. Katliam gibi kaza
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Karaosmanoğlu'ndan sıcak mesajlar

Karaosmanoğlu'ndan sıcak mesajlar
23.05.2019 / 11:44


HABERPİ.COM 15 yıl boyunca Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra Ak Parti Genel Merkezinin "3 dönem kralı" gereğince 4.üncü kez belediye başkan adayı gösterilmeyen İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit'in Yuvacık mahallesindeki bahçeli evinde bir taraftan kendi çapında küçük tarımcılık yaparken diğer taraftan yerel ve ulusal siyaseti yakından takip etmeye devam ediyor..

Dün yerel ve genel siyaset üzerine Genel yayın Koordinatörümüz Cengiz Yücak'a ile bir sohbet gerçekleştiren Karaosmanoğlu kendisi ile ilgili de bir değerlendirmede bulunurken "Allah bana uzun yıllar boyunca öğretmen olarak çocuklarımızın yetiştirilmesi ve ardından da belediye başkanı olarak da kentimize hizmet verme fırsatını bahşetti. Binlerce şükür. Evet önce öğretmenlikten ve sonra da belediye başkanlığından emekli olduk ama ben bir siyasetçiyim. Siyasetin emeklisi olmaz. Şu anda yine siyasetin içindeyim. Şimdi siyasette bana verilen görev Ak Partimizin ve davamızın hizmetinde olmak. Sahadayım ve sahada partimiz için siyaset yapmaya devam ediyorum. Öte yandan ihtiyaç hasıl olduğu zamanlarda da belediyeceilik hizmet tecrübemiz ile de yeni seçilen belediye başkanlarımızın bir büyükleri ve abileri olarak yanlarında olacağım." dedi..

Abdullah Eryarsoy'un istifası ile boşalan Ak parti Kocaeli il başkanlığı konusunda da konuşan Karaosmanoğlu "Ak Partimizin il başkanlığını layıkıyla yapabilecek bir arkadaşımızı bu göreve getireceğinden en ufak bir kuşkumuz yok. Genel Merkezden beni de aradılar, partili yöneticilerimiz benimle konuşarak, herhangi bir niyetimin veya önerimin olup olmadığını sordular. Ben onlara il başkanlığı ve ardından uzun yıllar belediye başkanlığı yaptığımı dile getirdikten sonra şimdi bana düşen sahada siyaset yapmak dedim. Gerekli istişareler ve araştırmalar yapıldı. Kısa sürede il başkanı olacak arakadaşımızın isminin deklere edileceğini bekliyorum" dedi..


YAZARLAR