DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN BÜYÜKAKIN ÇAYIROVA’DA MÜJDEYİ VERDİ

BAŞKAN BÜYÜKAKIN ÇAYIROVA’DA MÜJDEYİ VERDİ
13.04.2019 / 13:07


Başkan Büyükakın’dan KO-MEK kursiyerine müjdeyi verdi 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı  Büyükakın, Çayırova KO-MEK İlçe Sergisi’nin açılışına katıldı. KO-MEK’in istihdam kurslarının önemine değindi ve  bu yöndeki yeni yol haritasına dikkat çekti. Kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin yeni dönemde değerlendirileceği müjdesini veren Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Elektronik pazarda bu ürünlerin satılması için arkadaşlarımız çalışmaları başlattılar. 

Özellikle istihdama dönük olan el emeğinizin aile bütçenize katkı sağlamasına imkan veren kısmını da güçlendirmek istiyoruz, bu sebeple önümüzdeki süreçte istihdam odaklı kurslarımızın sayısını arttıracağız. Özellikle elektronik pazarda bu ürünlerin satılması için arkadaşlarımız çalışmaları başlattılar, bu alanı da güçlendirerek, inşallah el emeklerinizin bir şekilde aile bütçenize katkı sağlaması için bir alan açmış olacağız. E Ticaret alanı güçlendiğinde sonuç çok da güzel olacak inşallah
” dedi.

Çayırova KO-MEK Kurs Merkezleri’nin İlçe Sergisi açılışına, Başkan Doç. Dr. Tahir Büyakakın’ın yanı sıra, Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal, Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Çayırova MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Raşit Fidan, meclis üyeleri, muhtarlar, kurum müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.


Etiketler:
YAZARLAR