İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Darıca çok amaçlı spor salonuna kavuştu

Darıca çok amaçlı spor salonuna kavuştu
08.02.2019 / 08:58


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu’nda inşa ettiği çok amaçlı spor salonu için tanıtım programı düzenledi. Modern mimari yapısıyla dikkat çeken spor salonu hem halkın hem de öğrencilerin faydalanacağı spor salonu olacak. Öğrenciler olumsuz hava şartlarından etkilenmeden spor yapma imkânı bulacakken spor yapmak isteyen vatandaşlar da salondan yararlanabilecek.

“ÇOCUKLARIMIZ SPOR YAPARAK SAĞLIKLI KALACAKLAR”

Darıca Bağlarbaşı çok amaçlı spor salonu için düzenlenen tanıtım programına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter İlhan Bayram, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Cintımar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda konuşan Başkan Karaosmanoğlu “Vatandaşımızın müşterek ne kadar ihtiyacı varsa ihtiyaçlarımızı modern dünyanın benzerinden daha güzelini hep birlikte yapıyoruz. Yaptığımız bu salonlar da çocuklarımız spor yaparak sağlıklı kalacaklar.

En büyük zenginlik sağlıktır, bu da sporla gelecek. Pırıl pırıl salonumuzda artık spor yapacağız. Annelerimiz için burası aktif olacak. Okul saatleri dışında çocuklarımız burada vakit geçirecek. Şehir hayatının durağan olması bizi spor yapmaya mecbur bırakıyor.” ” dedi.


Etiketler:
YAZARLAR