Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DİLOVALILARI BULUŞTURAN GECE

DİLOVALILARI BULUŞTURAN GECE
14.01.2019 / 10:40


HABERPİ.COM Dilovası Ardahanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Dilovalıları bu yıl ikincisini düzenledikleri Geleneksel Kaz gecesinde buluşturdu.. 

Geceye başta AK Partililer başta Kocaeli milletvekili Cemil Yaman, Dilovası belediye başkanı Ali Toltar, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, Dilovası eski belediye başkanı Halit Yaşar, Ak Parti il Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Yıldırım ve Fazlı Korkmaz ile ilçe yöneticileri olmak üzere geniş katılım sağladılar..

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseMilletvekili Cemil Yaman gecede yaptığı konuşmada Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir'in elini havaya kaldırarak "Adayımız Hamza bey Ardahanlı, sizin hemşeriniz, hemşerinize ayrıca destek vermenizi bekliyoruz" dedi..

Öte yandan Dilovası Ardahanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Geleneksel Kaz gecesine diğer siyasi partilerden ve GTO Meclis üyesi Gökmen Deli olmak başta olmak üzere Dilovası ticaret ve iş dünyasından da geniş katılım olduğu gözlendi..


YAZARLAR