Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ercan Dalkılıç'tan açıklama

Ercan Dalkılıç'tan açıklama
14.01.2019 / 10:41


HABERPİ/SİYASET Ak Parti'nin Dilovası Belediye Başkan adayı olarak Hamza Şayir'i açıklamasından sonra Dilovası'nda tüm gözler damadı Enver Yıldırım Ak Partiden belediye başkan adayı adaı olduğu için kendisi aday olmayıp bekleyen Dilovası eski Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç'ın bağımsız ya da başka bir partiden belediye başkan adayı olup olmayacağına çevrilmişti. Dalkılıç beklenen açıklamayı sosyal medya sayfasından yaptı..

İŞTE O AÇIKLAMA

Dilovamızın, Değerli ve Hepsi Birbirinden Kıymetli Hemşehrilerim;

Bizlere Göstermiş Olduğunuz İlgi ve Teveccühten Öncelikle Teşekkür Eder Hepinize Ayrı Ayrı Şükranlarımı Sunarım.

Gözümüz Gibi Sevdiğimiz Dilovamızın Kuruluşundan Bugüne Kadar Her Türlü Fedakarlığı Yapmış, Cefasını Çekmiş, Büyümesi İçin Bütün Benliğimizle Elimizi ve Gövdemizi Taşın Altına Koyarak Mücadelemizi Vermekten Kaçınmamışız. Mutlaka Yarınlarda da İlçemiz İçin Hiç Bir Fedakarlıktan Kaçınmayacağız.

Bu Süreçte, Gerek Sosyal Medya, Gerek Telofonla Bizleri arayıp, Bizlerle Olan Tüm Kardeş, Dost ve Arkadaşlarıma Tekrardan Teşekkür Ederken, Süreci Takip Ettiğimizi, Önümüzdeki Yerel Seçimler İçin Alacağımız Tüm Kararlar İstişare ve Çevremizde Bulunan Herkesle Fikir Alışverişi Yaparak Ortak Noktada, Ortak Çözüm Bularak Rotamıza Yön Vereceğiz.

Şimdiden Alacağımız Kararların İlçemiz ve Vatandaşlarımız İçin Hayırlara Vesile Olmasını Cenab’ı Haktan Niyaz Eder, Esenlikler Dilerim.


YAZARLAR