Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ak Parti Kocaeli’den Gövde Gösterisi

Ak Parti Kocaeli’den Gövde Gösterisi
13.01.2019 / 15:13


HABERPİ/SİYASET Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli'nin yeni belediye başkan Adaylarını açıklama proramı için Kocaeli'ye geldi. Aday tanıtım programı adeta Kocaeli İl Teşkilatının rakip partilere karşı gövde gösterisine dönüştü..

Kocaeli'nin Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adaylarınının ilan ve tanıtım toplantısı için bugün Kocaeli'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Kocaeli genelinde partililerin ilgisi ve katılımı yoğun oldu..

Coşkulu salona girişinde büyük bir tezahuratla karşılanan Erdoğan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Başkan İbrahim karaosmanoğlu ve Ak Parti genel başkan yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya' ve Ali İhsan Yavuz'un konuşmasından sonra kürsüye geldi ve Ak Parti Kocaeli Teşkilatına övgü dizerek konuşmalarına başladı..

Kocaeli gençliğinin sevgi gösterisine "ben de size aşığım" diyerek karşılık veren Erdoğan Kocaeli teşkilatına ve üç dönemden beri belediye başkanlığı yapmış olan İbrahim Karaosmanoğlu'na teşekkür etti..

"Bu şehir hizmetin, sanayinin kadrini kıymetini çok iyi bilir. 31 Mart'ta yeniden destan yazacağınıza inanıyorum" diyen Erdoğan kendisine gösterilen sevgi gösterileri karşısında sık sık duygusal anlar yaşadı..

Erdoğan "Kale içerden fethedilir onun için Kadın kollarımızın, Genölik kollarımızın ve Ana kadememizin yükü ağır. İnşallah 31 Mart'ta sancağı yeniden dikeceğiz." dedi ve salondaki coşkulu partililerden Kocaeli'de yeniden sandıkları patlatma sözü aldı..


YAZARLAR