Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Recep Dursun Komünist Başkanı mı örnek aldı?

Recep Dursun Komünist Başkanı mı örnek aldı?
13.01.2019 / 17:14


HABERPİ/SİYASET CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, Kargalı ve Yağcılar köyünde vatandaşlarla buluştu.  “Köylü üretmeli. Üreterek kazanmalı. Hep birlikte üretecek ve birlikte kazanacağız” diyen Dursun'un bu çıkışı akıllarda "Tunceli Ovacık'ın TKP'li Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nu mu örnek aldı" sorusu oluşturdu..

PROJELERİNİ ANLATTI

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun çalışmalarını sürdürüyor.  Recep Dursun seçim ziyaretlerine Kargalı ve Yağcılar Köyünde devam ederek buradaki vatandaşlarımızla bir araya geldi. Projelerinden bahseden Başkan Adayı Dursun, “Köylerde üreten bir belediye anlayışı uygulayacağız. Üreten, kazanan bir model olacak. Üretmeden bir yere gelme şansımız yok.” dedi.

KÖY PAZARLARI YAPILACAK

“Köylü üretecek hem de kazanacak” diyen Başkan Adayı Recep Dursun, “Organik köy pazarları çalışmamız olacak. Burada organik besinler satılacak. Kooperatifçilik ve Kooperatifçilik ilkeleri üzerinde duracağız. Köylü kardeşlerimiz merak etmesin. Kısa zamanda sisteme geçireceğimiz anlayışımızla üreten, kazanan ve mutlu yaşayan günlere kavuşacaklar. En yakın zamanda yeniden bir araya geleceğiz” şeklinde konuştu.


YAZARLAR