Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Nail Çiler basınla buluştu

Nail Çiler basınla buluştu
11.01.2019 / 17:58


HABERPİ.COM Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesi ile Gebze ve İzmit bölge basını ile sabah kahvaltısında buluştu..

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekanGebze Ticaret Odası tarafından, Gebze'de bir otelde düzenlenen kahvaltılı buluşmaya Başkan Çiler ve tüm GTO Yönetim Kurulu üyelerinin yanısıra Gebze ve İzmit bölge basınından çok sayıda gazete sahibi ve basın emekçileri katılım sağladılar..

GTO-Basın buluşmasının açılış konuşmasını yapan Nail Çiler yaşamını kaybetmiş gazetecileri rahmetle andığını dile getirdikten sonra tüm çalışan gazetecilerin bu özel gününü kutlayarak basının önemi üzerine vurgu yaptı..

Konuşmasında Gebze ve Ticaret Odası çalışmalarına da geniş zaman ayıran Başkan Çiler, "İstanbul'u saymazsak Gebze Türkiye'nin en çok vergi ödeyen kentidir. İnşallah Gebze hakettiği yere yükselecek ve Cumhurbaşkanımızın 2023 hedefleri ve vizyonu içerisinde Büyükşehirli il olacaktır" dedi..

Nail Çiler, GTO olarak Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası'nda hayata geçirdikleri projeleri ve yapmayı düşündükleri yeni hizmet yatırtımlarını anlattı ve Bilişim Vadisinden sonra Gebze'ye "Tasarım Vadisi" kurulmasını arzu ettiklerini dile getirdi..

Başkan Çiler ayrıca bölgemizin bir deprem kulağında olduğunu dikkate alarak Gebze askeri kışladan boşalan alaının "Deprem Toplanma Merkezi" olarak düzenlenmesini talep etti..

GTO - Basın buluşması toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.. 


YAZARLAR