Petrol fiyatlarında sıcak gelişme
Trump'tan yeni Türkiye açıklaması
İYİ PARTİ GEBZE YENİLENDİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ GEBZE’DEKİ SORUNU ÇÖZDÜ

SEDAŞ GEBZE’DEKİ SORUNU ÇÖZDÜ
16.12.2018 / 11:21


HABERPİ.COM Gebze Hacı Halil mahallesi 1215 sokak Üstündağ pasajı esnafları 1 haftadan beri elektrik akımındaki voltaj düşüklüğü nedeni ile ısıtıcılarını çalıştarmıyor ve kepenklerini kapatamıyor..

Kış koşullarında zor günler geçiren pasaj esnafları haberpi.com yaptıkları açıklamada "pasaja gelen elektirik voltajı 175 volt ve bu düşük volt karşısında dükkanlardaki çoğu lanbalar yanmıyor, ısıtıcılar çalışmıyor ve bir haftadır kepenkler kapanamıyor. SEDAŞ bizden voltajdan 220 volt üzerinden parasını almasını biliyorlar ama gelen voltajı 175 volt. Her yeri aradık ilgilenen olmuyor. Siz haber yaparsanız belki ilgilenen olur diye umuyoruz" dediler..

SEDAŞ GEBZE’DEKİ SORUNU ÇÖZDÜ

Yukardaki haberimiz üzerine hemen soruna duyarlılık gösteren SEDAŞ Gebze Şebeke Yönetim Müdürü Gökmen Hasançebi Gebze'deki şebeke araza ekiplerini sorun yerine gönderdi..

Gebze ekibi irtibat sorumlusu elektrik mühendisi Barış Çorakçı ve şebeke operasyon ekibinde bulunan Duran Boran, Sertaç Karabacak, Mehmet Ali Şen, Selçuk Göksoy ve Nevzat Mutlu arızaya müdahale ederek sorunu çözdüler..

Sorunlarının çözümünden dolayı çok mutlu olan Üstündağ pasajı esnafları önce SEDAŞ Şebeke İşletme Birimi ekiplerine teşekkür ettiler ve sonra haberpi.com'u arayarak teşekkürlerini ilettiler.. 

Biz de buradan bu acil duyarlılıkların dolayı SEDAŞ ekiplerine teşekkür ediyoruz..


HABERPİ YORUMLAR
Adem: 
"Voltaj düşüklüğü"
Gaziler mh 1793 sk ta yıllardır aynı sorun devam ediyor defalarca dilekçe ve 186 ya bildirdiysem sorun çözülmedi
14.12.2018 / 20:31
YAZARLAR