DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ak Parti Gebze'de heyecan dorukta! 4 isim Reis Erdoğan'ın önünde

Ak Parti Gebze'de heyecan dorukta! 4 isim Reis Erdoğan'ın önünde
13.12.2018 / 10:16


HABERPİ/SİYASET KULİSİ 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Gebze Belediye Başkan adayının kim olacağına dair Gebze genelinde meraklar yükselirken, Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatında ve aday adayları içinde de heyecan dorukta!

Ak Partinin ilçe belediye başkan adaylarını 14 Aralık cuma günü açıklayacağına dair kulis bilgileri bu heyecanı daha da katlarken, Ak Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığının komisyonda Gebze Belediye Başkanlığı için mevcut belediye başkanı Adnan Köşker ile birlikte belirledikleri 4 ismi Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a sunduğu öğrenildi..

Ak Parti Genel Merkez kulislerinden edindiğimiz bilgilere göre Ak Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un listeye birer aday adayı dahil ettirdikleri dile getirilirken, bu isimlerden birisinin Ak Parti Kocaeli eski milletvekili, birisinin Gebze Belediyesi eski başkan yardımcısı ve diğerinin de Ak Parti Gebze eski ilçe başkan yardımcısı olduğu iddia ediliyor.. 


HABERPİ YORUMLAR
gebze kuşu: 
"Eğer doğruysa"
buradan ilan ediyorum. bu haberin içeriğindeki hiç kimse o listede yok. cuma günü liste açıklandığında hep beraber göreceğiz. aday Adnan isminde birisi olacak. her türlü iddiaya girebilirim sizinle. bakalım bu yazdıklarımı yayınlayacakmısınız.
12.12.2018 / 15:13
YAZARLAR