Kocaeli'ye önemli uyarı geldi
Kocaeli'de kaza. Çok sayıda yaralı
Belgeler yayımlandı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇAYIROVA’NIN GÜZEL ÇOCUKLARI

ÇAYIROVA’NIN GÜZEL ÇOCUKLARI
07.12.2018 / 12:55


HABERPİ.COM Çayırova Belediyesi’nin "Giymiyorsan Giydir Projesine Bir Destek" de Güzeltepe Ortaokulu Öğrencilerinden geldi

Çayırova’da toplumsal dayanışmayı arttırarak özellikle ekonomik durumu iyi olan insanlar ile dar gelirli vatandaşlar arasında köprü vazifesi kuran Çayırova Belediyesi, ‘Giymiyorsan Giydir’ kampanyası ile vatandaşlardan gelen ihtiyaç fazlası okul kıyafetleri, her yaşa uygun ayakkabıları, kışlık ve yazlık kıyafetleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir tarafından destek gören projeye bir destek te Güzeltepe Ortaokulu Öğrencilerinden geldi.

Öğrenciler Başkan Demirci’ye Teşekkür Ettiler

Minik öğrenciler okullarında başlattıkları kampanya ile ihtiyaç fazlası kıyafet, ayakkabı, mont ve okul giyisilerini toplayarak Çayırova Belediyesi Toplumsal Dayanışma Mağazasına teslim ettiler. Topladıkları ürünleri merkeze teslim eden öğrenciler hazırda yıkanmış ve ütülenmiş ürünleri raflara yerleştirerek merkez çalışanlarına da yardım etmeyi ihmal etmediler. Kıyafetlerin yanı sıra evlerindeki oyuncaklardan da getiren öğrenciler, başka çocuklarda oyuncaklarla oynayabilsin diyerek bu anlamlı projeden ötürü Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye Teşekkür ettiler.


YAZARLAR