Kocaeli'ye önemli uyarı geldi
Kocaeli'de kaza. Çok sayıda yaralı
Belgeler yayımlandı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GEBZE FATİH DEVLET HASTANESİ TAMAMEN TAŞINIYOR

GEBZE FATİH DEVLET HASTANESİ TAMAMEN TAŞINIYOR
07.12.2018 / 05:30


HABERPİ.COM Gebze Fatih Devlet Hastanesi 400 yataklı yeni hizmet binasına tamamen taşınıyor..

İşte Hasatane yönetimi tarafından yapılan o açıklama;

GEBZE FATİH DEVLET HASTANESİ YENİ HİZMET BİNASINA TAMAMEN TAŞINIYOR...

Gebze Fatih devlet hastanesi yataklı servisler,ameliyathaneler,acil servis ve diğer birimler bugünden başlamak üzere önümüzdeki 3 günlük süreçte 400 yataklı yeni hizmet binasına taşınacaktır.

Özellikle tomografi cihazı taşınacağından dolayı tomografi hizmeti verilemeyeceği için acil tomografi istemleri Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesine taşıma usulüyle yönlendirilecek olup acil olmayan durumdaki hastalarımızın tomografi istemleri ilerleyen tarihlerde gerçekleşecektir. Bu süreçte aksaklıklara mahal vermemek adına bütün hastane yönetimi ve gerekli personel mesai mefhumu olmaksızın görevlerinin başında olacaktır.

400 yataklı Gebze Fatih Devlet Hastanesi yeni hizmet binası son teknoloji ile donatılmış 12 ameliyat odası, 68 yoğun bakım yatak kapasitesi, aynı anda 35 hastaya hizmet verebilecek fizik tedavi ünitesi, sdl odaları, endoskopi ünitesi, 4+1 kvc yoğun bakım gibi ozellikli birimleriyle tüm vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Taşınma süreci içinde gereken tüm tedbirler alınmasına rağmen yaşanacak küçük aksaklıklar için bölge halkından gerekli hassasiyeti göstermeleri önemle rica olunur.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi 400 yataklı yeni hizmet binası tüm ulusumuza ve bölge halkına hayırlı olsun.


YAZARLAR