Deprem!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Sabahattin Önkibar kendisine kimin saldırdığını yazdı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Giresunlu Başkan Giresunlu Başkana gitti

Giresunlu Başkan Giresunlu Başkana gitti
06.12.2018 / 18:39


CHP Çayırova İlçe Başkanlığına getirilen Çetin Hartamacı, kısa adı GİRİP olan Giresun iş adamları ve Bürokratları Derneğine konuk oldu.

Aslen Giresun’lu olan geçmiş yıllarda İstanbulda Giresun Derneği, Giresun Dernekler birliği ve ayrıca İstanbul Giresunlular federasyonunda görevler yapmış olan Çetin Hartamacı, İlçe Başkanı Selahattin Kaya’nın, Belediye Başkan A. Adayı olmak için görevinden ayrılması sonrası İlçe Başkanlığı görevine getirilen Çetin Hartamacı, bölgemizde örgütlü olan Giresun iş adamları ve bürokratları derneğine konuk oldu. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Kemal Tokmak "içimiz birisi olan, uzun yıllar Giresunlulara hizmet etmiş bir hemşerimizin CHP Çayırova İlçe Başkanı olması bizi mutlu etmiştir. Kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

Başkan Kemal Tokmak'tan sonra söz alan İlçe Başkanı Hartamacı; "aranızda bulunmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu gün burada beni misafir eden ve kucaklayan Giresun İş Adamları ve Bürokratları Derneği (GİRİB) in Başkanı Sayın Kemal TOKMAK olmak üzere değerli Yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Giresun’un bir evladı olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonrada hemşerilerimin her alanda yanında olmaya devam edeceğim" dedi. 


YAZARLAR