Deprem!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Sabahattin Önkibar kendisine kimin saldırdığını yazdı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Devlet Bahçeli'den onlara çok sert sözler

Devlet Bahçeli'den onlara çok sert sözler
05.12.2018 / 10:23


HABERPİ.COM- Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hem ABD'ye hem de Arabistan'a çok sert çıktı

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle

Türkiye-ABD müttefiktir. Ancak ABD müteffiklik hukukuna duyarsızdır. Türkiye sınırının hemen dibinde Suriye’nin kuzey doğusunda gözlem noktaları tam bir rezelettir. ABD kimi kimden korumaktadır. PYD/YPG lehine gözcülük yapması ne hukukla, ne adaletle, ne de ittifak onuruyla bağdaşmaktadır. Türkiye hiç kimsenin himayesine ihtiyaç duymacak bir devlettir. Gözlem noktalarının kurulmasının amacı, Türkiye’yi izlemek, perdelemektir. Bunun adı terör ajanlığıdır, terörist seviciliğidir. Ok yaydan çıkmıştır. Gözlem noktalarından Türkiye’yi izleyen ABD derin bir çukurdadır. Bu devletin sabrı bir taşarsa herkes kaçacak delik arayacaktır.

Suudi Arabistan önce işlediği cinayetin hesabını versin.Gözlem noktalarını finanse edecek Suudi Arabistan Allah’tan korkuyorsa önce işlediği vahşi cinayetin bedelini ödesin. Kılıç dansıyla belki bu günler kurtarılmış olabilir ancak bunların hiçbiri muhatabına onur sağlamaz, şeref katmaz.


Etiketler:
YAZARLAR