Deprem!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Sabahattin Önkibar kendisine kimin saldırdığını yazdı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kocaeli sanayi odası ödüllendirdi

Kocaeli sanayi odası ödüllendirdi
04.12.2018 / 17:52


 Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 11’ncisi düzenlenen Sektörel Performans Ödül Töreni geniş bir katılımla yapıldı 

Törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İlçe Belediye Başkanları, Nevşehir, Zonguldak, Bolu, Sakarya, Yalova, Düzce Alaplı, Devrek Sanayi ve Ticaret Odaları Başkanları, daire müdürleri, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri, KSO Meclis Üyeleri, ödül alacak firmalar ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı.

Büyük Ödüller; Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisinde; Öz Asansör İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Jüri Özel Ödülü; Türkiye Petrol Rafinerileri Aş., Süreklilik Özel Ödülü; Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’ye verilirken,

Sektör ödülleri de: Ağaç ve Kağıt Ürünleri Kobi Sanayi Sektörü; Montel Mobilya Tekstil Deri Tur. San. ve Tic. A.Ş. Gıda ve Yan Ürünleri Kobi Sanayi Sektörü; Bufala Süt Ürünleri San Tic. A.Ş., Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Kobi Sektörü; Kocaeli Kaya Elektromekanik Teknik Yapı İnş. San. ve Tic. A.Ş, Büyük Ölçekli Kuruluş; İşbir Elektrik Sanayi A.Ş. Kimya Sanayi Sektörü Kobi; Kromel Makine San. Tic. A.Ş. , Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş Hektaş Tic. A.Ş.,Makine Sanayi Sektörü Kobi; Kromel Makine San. Tic. A.Ş., Makine Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Sistem Teknik Sanayi Fırınları AŞ., Metal Sanayi Sektörü Kobi;, Telform Kelepçe ve Yay San. Tic. A.Ş., Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş;Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayİ ve Ticaret A.Ş., Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş, Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Kobi; Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. LTD. ŞTİ., Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Poliner Plastik Ambalaj Geri Dönüşsüm Deri San. Tic. A.Ş., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Akım Metal Sanayi ve Tic. A.Ş., Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Kobi; Ark Pres Emniyet Kemeri A.Ş., Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş., Tekstil Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Vip Giyim San. ve Tic. A.Ş.,Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi; Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş., İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Nuh Çimento Sanayi A.Ş.’ye katılımcılar ve protokol üyeleri tarafından verildi.


Etiketler:
YAZARLAR