Instagram'dan Şok Karar!
Türkiye ve Yunanistan arasında sıcak gelişme
FETÖ operasyonu; Yüzlerce gözaltı var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fatih Terim'den flaş açıklama

Fatih Terim'den flaş açıklama
28.11.2018 / 11:38


HABERPİ/SPOR- Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Lokomotiv Moskova karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Terim'in açıklamaları şöyle; Moskova’da oynanan önceki iki maçta hava pek böyle değildi. Onlar şanslılardı ama biz de bu mevsimde Moskova’da böyle bir havayı bekliyorduk. Futbolcu maalesef ‘Kar, dolu veya yağmur yağdı. Çamur… soğuk… sıcak…’ deme lüksüne sahip değil.

Açıkçası üçlü, dörtlü veya beşliye çok takılmayın. Oyun felsefemize, anlayışımıza ve ne yapmak istediğimize bakın. O daha belirleyeceği olacaktır. Oyun içinde numaralar çok esnek bir şekilde değişebilir..Her başarısızlıkta önce teknik direktör bunun bedelini ödüyor. Oyuncu ödüyor; iyi oynamazsa başka kulübe gönderiliyor. Antrenör gönderilir veya karşılıklı konuşarak mukavelesi feshedilir. Ama ben yöneticilerin hiç bu bedeli ödediğini görmedim.

Turnuvaya katılanlar, turnuvayı alamayanlar hiçbir şey ödemeyecek mi? Orada yıllardır kalanlar var. Onlar hiçbir şey ödemeyecek mi? E oyuncu, hakem, teknik direktör böyle ama yöneticilere bir şey yok. Alınamayan turnuvalar, gidilemeyen turnuvalar…"


Etiketler:
YAZARLAR