Deprem!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Sabahattin Önkibar kendisine kimin saldırdığını yazdı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Devrim gibi gelişme

Devrim gibi gelişme
22.11.2018 / 12:23


HABERPİ.COM- Tıp, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek sağlık alanındaki problemlere yenilikçi çözümler geliştirmek ve bilime sanat katma amacıyla çalışan Yesil Science, Augmentify ile görselleştirmede devrim yaratıyor.

Augmentify kullanıcılara nasıl bir fayda sağlıyor?

Augmentify, hastalıkların etki mekanizmalarını, nasıl geliştiğini, tedavilerini anlatan artırılmış gerçeklik destekli bir mobil aplikasyon. Bu sayede hem hastalar hastalıklarını daha kolay anlayabiliyor hem de ilaç firmalarının sağlık profesyonellerine ilaçlarını tanıtması daha kolay hale geliyor. Bunun için ürüne özel tasarlanan aplikasyonun tablet veya telefona yüklenmesi ve uygulamanın açılarak broşürün telefona gösterilmesi yeterli oluyor.

Augmentify, ürünlerin 3D modellerinin ve animasyonlarının fiziksel dünyaya yansıtılmasını sağlıyor. Böylece kullanıcılar gerçekmiş gibi etkileşimde bulunabiliyor. Bu, neredeyse her odanın bir sanal oyun alanı ya da showroom olabileceği ve sonsuz yaratıcı olanaklar yaratılabileceği anlamına geliyor.

Augmentify'ın avantajları

Kullanımı bir video açmak kadar kolay olan uygulama en son görsel teknolojilerin kullanımıyla ürüne özel geliştiriliyor, medikal departmanla bilimsel doğruluğu yüksek tasarımlar yapılıyor.


Etiketler:
YAZARLAR