Kılıçdaroğlu; İYİ Parti ve Saadet'in başarısı...
Doktor Semih Dinç yaşamını yitirdi!
Kötü haber. Zam geldi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN KÖŞKER ANNELERİ DİNLEDİ

BAŞKAN KÖŞKER ANNELERİ DİNLEDİ
10.11.2018 / 10:28


HABERPİ.COM Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker “Evden Okula Haydi Anneler Spora” projesinin katılımcı anneleriyle bir araya geldi. 

Başkan Adnan Köşker düzenlenen programa, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürü Nagehan Malkoç ile birlikte katılarak proje hakkında katılımcı annelerin düşüncelerini aldı. Kadınların anne olma sıfatıyla çok değerli olduğunu ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Sizler toplum için çok değerli ve çok önemlisiniz. Anne olma sıfatıyla toplumun temel taşı görevi görüyorsunuz. Sizlerin de bu anlamda sağlıklı bireyler olmanız ayrıca önem taşıyor” dedi.

Güzel işler güzel insanlarla gerçekleşir. Gebze güzel insanların bir arada yaşadığı bir şehir. İnşallah sizlerle birlikte çok daha güzel bir gelecek olacak inşallah" diyen Başkan Köşker 'Spor İçin Harekete Geç' sloganıyla Büyükşehir Belediyemizle ortaklaşa başlattığımız Evden Okula Haydi Anneler Spora Projemizle binlerce kadınımıza evlerden ve obeziteden uzak, spor ve yaşam merkezlerimizle iç içe bir yaşam sunuyoruz" dedi..


YAZARLAR