İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Artık Gebze'de onların da temsilcileri var

Artık Gebze'de onların da temsilcileri var
15.10.2018 / 09:07


HABERPİ.COM Kocaeli Emlakçılar Odası, Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda ki üyeleriyle iletişimi daha güçlü halde tutmak ve üyelerinin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla bugün Gebze’ye temsilcilik mahiyetinde İrtibat bürosu açtı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlarEmek Mahallesi Veysel Karani Caddesi no: 164 Tutku Plaza’da faaliyet giren şubenin görkemli açılışına Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu "Gebze Şubesini Sizlerin de katılımıyla hizmetinize sunduk. Açılmasın da öncülük eden başta Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Özder'e , Adem Kabul'a , Oktay Yıldız'a ve diğer Gebze de bulunan meslektaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. Diğer illerden teşrif eden Emlak Odası Başkanları ,Gebze Ticaret Odası Başkanı, Körfez Ticaret Odası Başkanı, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş'a teşekkür ederim. Birlik ve beraberlikle daha güzel daha ileriye dönük hizmetler vermek dileğiyle, açılışta yanımızda olan ve mazeretleri dolayısıyla katılamayan bütün üyelerimize tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım." dedi..


YAZARLAR