İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KOCAELİ VALİLİĞİNDEN EMRE AYKIRI DAVRANIŞ UYARISI

KOCAELİ VALİLİĞİNDEN EMRE AYKIRI DAVRANIŞ UYARISI
13.10.2018 / 23:36


Kocaeli Valiliği tarafından haksız fiyat artışları ve stokçuluk karşısında mağdur olan vatandaşların ve iyi niyetli işletmelerin haklarını korumak için alınan tebirler konusunda basın açıklaması yapıldı..

BASIN DUYURUSU

Haksız fiyat artışları ve stokçuluk karşısında mağdur olan vatandaşlarımızın ve iyi niyetli işletmelerin haklarını korumak için alınan Valilik tedbirleri ile ilgili 12/10/2018 tarih 2018/2 sayılı Genel Emirler aşağıya çıkarılmıştır. 

“Vatandaşlarımızın refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak; temel hak ve hürriyetlerini korumak Devletimizin asli görev ve sorumluluklarındandır. Ayrıca vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının teminine yönelik piyasa koşullarında sunulan mal ve hizmetlere erişiminin güvence altına alınması da Devletimizin yasal sorumlulukları arasındadır. Kamu hizmetleri ile piyasa koşullarında mal ve hizmet sunumu kamu düzeninden etkilenmekte; bu hizmet ve sunumlarda olası aksamalar da kamu düzenini bozabilmektedir. Vatandaşlarımızın günlük hayatlarının aksama ve sıkıntı olmaksızın idamesine ilişkin her türlü tedbiri alma yetki, görev ve sorumluluğu ise şüphesiz kamu idarelerine aittir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

KOCAELİ VALİLİĞİ


YAZARLAR