Resmen kapandı
Deprem oldu.
Fener'den büyük sürpriz
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkanlar Galatasaray için imzayı attı

Başkanlar  Galatasaray için imzayı attı
11.10.2018 / 15:06


HABERPİ/SPOR- Büyükçekmece Belediyesi’nin Galatasaray Spor Kulübü’ne tahsis ettiği yeni spor ve sosyal tesis alanının imza töreni yapıldı.

Bugün (10 Ekim Çarşamba)   Büyükçekmece Belediyesi’nde gerçekleşen  imza törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri İlber Aydemir katıldı.

Başkan Mustafa Cengiz törende yaptığı açıklamada; 

“Hasan Başkanım bütün İstanbul’un tanıdığı çok değerli bir halk insanı ve belediyeci. Kendisi bütün spor kulüplerine yakın bir insan. Şampiyon olduktan sonra, iki ay önce burada yine kendisiyle beraberdik. Umarım gelecek Haziran ayında bayrağımızı tekrar göndere çekeriz. Hasan Başkanıma, meclis üyelerine, Büyükçekmece halkına camiam ve Türk sporu adına teşekkür ederim. Biz bu 126 dönümlük araziyi canlandıracağız. Burayı Türk sporunun altyapısı için değerlendirmeyi düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi camiamız, Riva ve Florya’nın üzerinde yeni oluşumlar yapıyor. Bu bölgeler aktifimizden çıktığı için yenilerini elde etme mücadelesindeyiz. Bu büyük bir kazanım olmasa bile bir kullanım kazanımı. Galatasaray’a uzun vadede çok katkı sağlayacaktır. Bu alan üzerinde altyapı için gerekli yatırımlar kulübümüz tarafından Belediyemizin de desteğiyle yapılacaktır. Büyükçekmece, yeni havaalanının imarıyla birlikte geleceğin yıldızıdır. Hak ettiği yeri çok daha iyi bulacağına inanıyorum. Yeniden canlandırdığımız bu yatırım hayırlı, uğurlu olsun.”dedi 


Etiketler:
YAZARLAR