Resmen kapandı
Deprem oldu.
Fener'den büyük sürpriz
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Köşker’den Gebzelilere Aşure İkramı

Başkan Köşker’den Gebzelilere Aşure İkramı
29.09.2018 / 11:09


Gebze Belediyesi tarafından Muharrem ayı vesilesiyle Gebze 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı'nda Cuma Namazı çıkışında binlerce Gebzeliye aşure ikramında bulunuldu. Aşure dağıtımı programında ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yanı Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, belediye meclis üyeleri, Gebze Emniyet Müdürü Adnan Aksakal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şenay Cebelli Önder, AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, birim müdürleri ve Gebzeliler katıldı.ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN

Gebzelilere aşure ikramında bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Muharrem ayımız mübarek olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Tüm dünyada barış hüküm sürsün. Allah evlerimizde bereketi arttırsın inşallah. Ben bugün burada gerçekleştirdiğimiz aşure programına gösterdiğiniz ilgi için hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

YAMAN TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman da gerçekleştirdiği kısa selamlama konuşmasına Gebzelilerin Muharrem ayını tebrik ederek başladı. Yaman, “Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Böylesine güzel bir organizasyon bizleri bir araya getirdiği için Gebze Belediye Başkanımız Adnan Köşker’e ve katılımlarınızdan ötürü siz değerli Gebzelilere çok teşekkür ediyorum” dedi.


Etiketler:
YAZARLAR