İşte Fenerbahçe'nin toplam borcu
MHP eski ilçe başkanı öldürüldü
Yıldız futbolcusu Galatasaray'ı sildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Cuma Pazarı Mevlana Modern Pazaryerinde

Cuma Pazarı Mevlana Modern Pazaryerinde
23.09.2018 / 20:22


Gebze Belediyesi tarafından inşası tamamlanan ve Cuma Pazarının taşındığı Mevlana Kapalı Pazarı Gebzelilere hizmet vermeye başladı. Cuma Pazarının taşındığı Mevlana Modern Kapalı Pazarı hem pazarcı esnafı hem de Gebzeliler tarafından oldukça beğenildi.

Mevlana Modern Kapalı Pazarı’nda hem esnaf hem de alış veriş için gelen vatandaşların tüm ihtiyaçları düşünüldü. İçerisinde mescit, tuvalet, ofisler, dükkanlar, soğuk hava depoları bulunan kapalı pazarda yürüyen merdiven ve engelli vatandaşlar için asansör bulunuyor.

ÜCRETSİZ ULAŞIM KOLAYLIĞI

Gebze Belediyesi tarafından Gebzelilerin yeni pazar yerine rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için ücretsiz otobüs seferleri düzenliyor.Düzenlenen ücretsiz otobüs seferleri saat 10:00’da başlıyor, son olarak pazar yerinden 17:30’a kadar devam ediyor.Güzergahlar ise şu şekilde; Arapçeşme Mahallesi; Trafik Eğitim Parkı, Namık Kemal Caddesi, Balkan Türkleri Derneği, Şehit Oktay Kaya Caddesi, Fatih sultan Mehmet Cami, Güzeller Mahallesi; Şehit Mevlüt duru Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Parkı, Akse Sapağı, Osman Yılmaz Mahallesi; İstanbul Caddesi(Mualla Ateş), Develi Durağı, Trafo Meydanı, Şehit Yılmaz Argon Caddesi ve Gebze Meydanı Mustafa Paşa Cami önünden şeklinde gerçekleşiyor.

PAZARCI ESNAFINDAN KÖŞKER'E TEŞEKKÜR

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in modern kapalı pazar yeri projeleri pazarcı esnafını ve Gebzeliler tarafından takdir gördü. Kışın soğukta, yazın ise sıcak havalarda sokakta pazar açmanın oldukça zor olduğunu ifade eden pazarcı esnafı, kapalı bir alanda temiz bir ortamda pazar açmaktan dolayı oldukça memnun oldukları ifade etti. Pazar yerinde her şeyin düşünüldüğünü ifade eden pazarcı esnafı Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'e pazarcı esnafına verdiği değerden ötürü teşekkür etti.

VATANDAŞ KAPALI PAZARDAN MEMNUN

Mevlana Kapalı Pazarına cuma pazarı için gelen vatandaşlar pazar yerinden oldukça memnun. Her istediklerini bir arada bulabildikleri ve hava koşullarından etkilenmeyen bir alanda pazar ihtiyaçlarını karşılayan vatandaşlar, Mevlana Moder Kapalı Pazarına tam not verdi. Gebze'ye kazandırdığı bu güzel proje için Başkan Köşker'e teşekkürlerini ileten Gebzeliler, bu projenin Gebze’ye yakışan bir hizmet olduğunu dile getiriyor.


Etiketler:
YAZARLAR