Ünlü iş insanı yaşamını yitirdi!
Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika açıklaması
DOLAR’ın ateşi düşmüyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e 3 yıl önce seslenmiştik!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e 3 yıl önce seslenmiştik!
16.09.2018 / 13:02


HABERPİ.COM Gebze'de uzun yıllardan beri sorun olan ve Osman Yılmaz mahallesinde cuma günleri kurulan Cuma pazarının kaldırılarak, pazarcı esnafının ve Gebzelilerin tüm ihtiyaçlarının düşünülerek sıfırdan inşa edilen Mevlana mahallesindeki yeni Modern Kapalı Pazaryerine taşınma işlemi tamamen gerçekleştirildi ve dün pazarcılar yeni yerlerinde tezgahlarını açarak satışlarına başladılar..

Osman Yılmaz mahallesinde kurulan cuma pazarının mahalle halkı tarafından istenmemesinin en önemli nedeni, pazar kurulan cadde ve sokaklarda kurulan pazarcı tezgahları dolayısı ile o saatlerde çıkabilecek olası bir yangına itfaiye araçlarının ve hatta hastanın imdadına yetişecek bir ambulansın dahi giremeyecek olması idi..

Nitekim 3 yıl önce pazar kurulan o caddede böyle bir yangın çıkmıştı da ve 15.09.2015 tarihinde çıkan yangın için haberpi.com'dan yaptığımız "YANGIN SÖNDÜ AMA ELİNİ ÇABUK TUT BAY BAŞKAN" manşeti Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e seslenerek bu sorunun çözülmesini istemiştik..

3 yıl önce "YANGIN SÖNDÜ AMA ELİNİ ÇABUK TUT BAY BAŞKAN" manşeti attığımız Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e şimdi de elini çabuk tuttuğu için teşekkür ediyoruz..

İŞTE O HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ


YAZARLAR