Emeklilere müjde
Meteorolojiden şiddetli yağış uyarısı!
KAÇAK HAFRİYATA 216 BİN TL CEZA
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yıldız Tilbe onları çıldırttı; modern cahiller

Yıldız Tilbe onları çıldırttı; modern cahiller
31.08.2018 / 18:43


HABERPİ.COM- Yaptığı yorumlar ve açıklamalarla sosyal medyayı sallayan Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, bu sefer ki açıklamalarıyla evrimcileri adeta çıldırttı..

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Tilbe; Atalarının maymun olduğunu söyleyenler evrilmeye devam etsinler , beni Allah yarattı , Atalarımıda Allah yarattı , maymunlarla işim yok benim , İnsan olana kadar evrilirsiniz İnşallah zamanınız yeter , hadi yolunuz açık olsun , herkesin fikri kendine .Evrime inanmıyorum , zorlamı inandırıcaksınız , küfürleriniz hakaretleriniz size aittir , modern cahiller. Ben kimseye küfretmiyorum hakarette etmiyorum kendi inançlarım ve düşüncelerimi kendi sayfamda paylaşıyorum ,İstediğim konuda düşüncemi yazarım , kime sorcam , sizemi .Takip etmeyin beğenmiyosanız , ben sizi takip ediyomuyum, engelliyorum başka isimle yine takip ediyosunuz.

Evet ben çamurdan yaratıldım , bu sizin Niye gücünüze gidiyo anlamıyorum , ben mutluyum çamurluğumdan , sizin maymunluğunuzdan mutlu olmanız beni rahatsız etmiyo' diyerek sosyal medyaya adeta damga vurdu yine..Hepimiz aynı türden gelmiyoruz ben sizinle aynı tür değilim . Allah korusun,'dedi


Etiketler:
YAZARLAR