Petrol fiyatlarında sıcak gelişme
Trump'tan yeni Türkiye açıklaması
İYİ PARTİ GEBZE YENİLENDİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gebzespor takımı askıya alındı!

Gebzespor takımı askıya alındı!
28.08.2018 / 10:34


27.08.2018 / 04:35

HABERPİ.COM Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) şampiyon olarak TFF 3'üncü Lig'e yükselen Gebzespor, dün kendi sahasında İnegölspor ile oynadığı maçı 2-0 kaybetti.

Gebzespor taraftarı bu maçta alınan bu mağlubiyetin şokunu yaşarken gece yarısı Kulüp Başkanı Abbas Sır'ın sosyal medyadan yaptığı "Gebzespor'u askıya aldık" açıklaması ile ikinci şokunu yaşadı..

İŞTE O AÇIKLAMA

Gebzespor kulüp başkanı

ABBAS SIR : Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Gebzespor futbol kulübü 30 haziran tarihinde yapılan genel kurulu ile yönetime geldik . Bu süreç içerisinde belediye başkanımızın büyük desteği ile kulüp binamız , futbolcu peşinatları kamp takım giderlerini yönetim kurulumumuz olarak maddi manevi olarak bitirdik. Bu süreç içerisinde geçmişten kalan SGK borcunu kapatarak vergi dairesine olan borcu yapılandırarak ödemeye başladık önümüzde tek engelimiz olan transfer yasağı için kentimizin dinamikleri sanayicilerimiz , odalarımız stklarımızdan destek bekledik bu süreçte yanımızda olan sadece belediye başkanımız ve onursal başkanımız dostumuz olan İlker başkanımız oldu. Bizlerde bugün itibari ile kalan 2 gün zarfında kentimiz büyüklerinin her hangi bir şey yapmayacağını bu engel için sadece adı Gebzeli gebzesporlu olan abilerimizin bu duruma sessiz kalması sebebiyle takım oyuncularının da istikbalini engellememek için takımı şu an için askıya almış bulunuyoruz . Sözde 45 ilden daha büyük Gebze’miz maalesef bu kadar küçük bir konu için duyarsız kalmıştır .

Sözde sanayinin başkentti bu şehir bu takıma bu kadar sahip çıktı


HABERPİ YORUMLAR
selamı: 
"naıl cıler"
gto baskanı naıl cıler protokol turbununden yumruk sov ve pankartını astırmasını bılıyor 2 bın uyesı var bıner tl versınler sorun olma haydı naıl bey ellercebe.
27.08.2018 / 09:27
YAZARLAR