Aziz Nesin'in oğlundan flaş karar
Emeklilere müjde
Meteorolojiden şiddetli yağış uyarısı!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Darıca Farabi hızlandırdı

Darıca Farabi hızlandırdı
16.08.2018 / 11:42


Araştırma hastanesi olan Darıca Farabide çalışmalar hızlandırıldı. Bu kapsamda Verimlilik Daire Başkanlığınca yapılacak olan yerinde değerlendirmelere hazırlık olması ve yönetici ekranlarının tamamlanma durumu ile analiz süreçlerinin incelenebilmesi amacıyla hastaneler arası çapraz olarak yapılan Verimlilik Değerlendirilmeleri başladı.

İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Başkanlığı İzleme Değerlendirme ve Verimlilik Birimi Koordinatörlüğünce Kocaeli Kamu Hastane ve ADSM’lerinde yapılması planlanan yerinde değerlendirmeler kapsamında Verimlilik Daire Başkanlığınca yayınlanan güncel değerlendirme rehberi kılavuzluğunda yeni eklenen tüm unsurlar, alanında uzman değerlendiriciler tarafından; ilgili bölüm sorumluları ve hastane yönetimi eşliğinde masabaşı ve sahada değerlendirildi.

Tıbbi, idari, mali yönetim süreçlerinin sürekliliği ve verimli yönetilebilirliği konusunda fikir alışverişinde bulunularak yeni verimlilik unsurlarına uygunluğunun kontrol edildiği değerlendirme, yöneticiler ve değerlendiricilerin katılım gösterdiği kapanış toplantısı ve raporlanmanın ardından tamamlandı. 


Etiketler:
YAZARLAR