DOLAR’ın ateşi düşmüyor
Kılıçdaroğlu 'verin' dedi
GÖZLER YSK KARARINDA
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kulaçlar Değirmendere'de atıldı

Kulaçlar Değirmendere'de atıldı
05.08.2018 / 16:06


Bu yıl 13. sü gerçekleştirilen Ulusal açık su yüzme yarışları Türkiye Şampiyonası Değirmendere Çınarlık meydanı sahilinde gerçekleştirildi.

13. Gölcük Değirmendere Ulusal Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliği ve GHSİM Kocaeli İl Müdürlüğü işbirliği ile 4 Ağustos 2018 Cumartesi günü Değirmendere Çınarlık meydanı sahilinde 10 ayrı kategoride 340 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Yarışmalara Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci, İbrahim Tektaş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire başkanı Ali Bilgi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube müdürü Ziyaülhak Sarıgül, T.Y.F Kocaeli İl Temsilcisi Barbaros Bayram, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü Şube müd. Engin Yaşar, Belediye Kültür Müdürü Ibrahim Özkalaycıoglu, Gölcük Belediye Spor Kulübü Baş Ant. Kadir Doğan, Açık Su Teknik Kurul üyesi Sabri Bozca ve çok sayıda davetli katıldı.


Etiketler:
YAZARLAR