DOLAR’ın ateşi düşmüyor
Kılıçdaroğlu 'verin' dedi
GÖZLER YSK KARARINDA
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Köşker'de katıldı

Başkan Köşker'de katıldı
23.07.2018 / 17:35


HABERPİ.COM- .Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun oğlu Gani Toçoğlu ile  Kocaeli Eski Valisi ve  Ankara Valisi Ercan Topaca'nın kızı Merve Topaca’nın düğün töreni Ak Partilileri ve protokol üyelerini buluşturdu. Nikaha Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'de katıldı ve hem TBMM başkanı YIldırım hem de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelerek sohbet etti.. 

Düğüne TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Sakarya milletvekilleri, eski Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ilçe belediye başkanları ile sanat, siyaset, spor camiasından ve çok sayıda davetli katıldı. 

Başkan Köşker yaptığı açıklamada; Katılımlarıyla nikah merasimini şereflendiren TBMM Başkanımız Sn.Binali Yıldırım ve beraberinde İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu ile biraraya geldik...Ankara Valimiz Sn.Ercan Topaca’nın kızı Merve hanım ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Zeki Toçoğlu’nun oğlu Gani Toçoğlu’nun düğün merasimine katılarak genç çiftimizin mutluluklarına ortak olduk. Ömür boyu mutluluklar diliyorum...'dedi 


Etiketler:
YAZARLAR