Resmen kapandı
Deprem oldu.
Fener'den büyük sürpriz
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İsmet Özgenç'ten Nail Çiler'e flaş öneri

İsmet Özgenç'ten Nail Çiler'e flaş öneri
16.06.2018 / 07:23


NAÄ°L ÇİLER YÄ°NE DAĞITTIHABERPİ.COM Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, GTO olarak geleneksel hale getirip sürdürdükleri "Ramazan bayramı için çörek ekmeği dağıtma" programı kapsamında yine standın başına geçerek vatandaşlara çörek ekmeği dağıttı..

Haberpi.com'un yaptığı bu haber üstüne Gebze Ticaret Odası eski Başkan yardımcısı İsmet Özgenç yaptığı yorumda "Nail Çiler, Gebze'nin geleneksel kültründe olan bayramlarda kavurma dağıtma etkinliği de düzenlemeli" dedi..

İŞTE İSMET ÖZGENÇ'İN O AÇIKLAMASI

"Nail başkanıma bir Önerim var; belli ki Gebze'nin geleneğini yaşatmaya çalışıyor, güzel bir çalışma benim isteğim Gebze'nin çok güzel bir geleneği daha var. Bayramlarda köylerde kavurma yapıp köye gelenlere sofra kuruyorlar. Ticaret odamız bayram günleri kent meydanında bayram süresince kazanlarla kavurma yapıp gelene geçene ikram edilsin Gebze'nin bu güzel geleneği şehirdede yaşasın. Çok abartı maliyetli bişey değil. Ramazanda 3 ve Kurban bayramında 4 olmak üzere toplam 7 dana kavurma yapılsın. Ticaret odamıza çok yakışan bir etkinlik olur geleneksel hale gelir tıpkı köylerdeki gibi"

 


YAZARLAR