Deprem!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Sabahattin Önkibar kendisine kimin saldırdığını yazdı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışını yaptı

Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışını yaptı
15.06.2018 / 01:06


HABERPİ.COM- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışını yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ovit Tüneli’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Uzunluğu 14 kilometre olan Ovit Tüneli, Avrupa ve Orta Asya’ya açılan Kafkasya koridoru üzerinde bulunması sebebiyle stratejik öneme sahiptir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesinden yapılan paylaşımda: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan Ovit Tüneli ve bağlantı yollarının açılış törenine katıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın da hazır bulunduğu törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı. Ovit Tüneli ve bağlantı yollarının açılışının hayırlı olması temennisinde bulunan ve tünelin yapımında emeği geçenleri tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Allah’ın yardımı ve milletin desteğiyle bir eseri daha hayata geçirdiklerini söyledi.

Ovit Geçidi kullanılırken yaşanan zorlukları hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzunluğu 14 kilometre olan Ovit Tüneli’nin Avrupa ve Orta Asya’ya açılan Kafkasya koridoru üzerinde bulunması sebebiyle de stratejik bir öneme sahip olduğuna dikkat çekti.


Etiketler:
YAZARLAR